CityTrip Danzig

2013: przewodnik CityTrip Danzig

Przewodnik po Gdańsku dla indywidualnych turystów polecił nas dwukrotnie na stronach 26. i 100.

"w dzielnicy Oliwa można przed powrotem do Starego Miasta porządnie zatankować energii. (...) Przy aromatycznym Cappuccino można bezstresowo zaopatrzyć się w idealny prezent"

Zaglądnij do środka >

2 Bieg Oliwski

13.10.2013: sponsor nagród II Biegu Oliwskiego

Trasa II Biegu Oliwskiego przebiegała przy Wzgórzu Kawowym w Oliwie. Z tego też powodu przygotowaliśmy paczuszki z kawą Oliwską, jako nagrody dla uczestników biegu.

Więcej o Wzgórzu Kawowym >

namonciaku

30 sierpnia 2013: namonciaku.pl

Portal namonciaku.pl zachęca do odwiedzin naszej palarni kawy w artykule 'Tutaj możesz zobaczyć, jak wypala się kawę'.

"W Trójmieście jest kilka niewielkich palarni kawy, w których ziarna praży się w tradycyjny sposób. Jedną z nich jest Flemming Cafe w Oliwie. Goście tego lokalu mogą obserwować, jak wypalana jest kawa oraz smakować jej rodzajów z najróżniejszych zakątków świata."

Więcej >

gazetaWyborcza

24-25 sierpnia 2013: Gazeta Wyborcza, trójmiasto

"Flemming Cafe nie jest typową kawiarnią, główną ofertą lokalu jest przede wszystkim wypalanie oraz sprzedaż ziaren kawy z najróżniejszych stron świata."

trojmiasto

10 stycznia 2013: trojmiasto.pl

W dziale deluxe rozmawialiśmy o poszukiwaniu idealnej kawy.

"Kosztują więcej - niełatwo zdobyć i sprowadzić ich ziarna. Zachwycają koneserów na całym świecie - są idealnie wyważone, mają w smaku i aromacie wszystko to, czego oczekujemy od czarnego naparu. Najlepsze kawy świata: warto ich skosztować, może się okazać, że znajdzie się wśród nich swoją ulubioną, idealną. Ruszamy kawowym szlakiem Trójmiasta."

Więcej >

trojmiasto

8 czerwca 2012: trojmiasto.pl

"podziwiając dawną zabudowę z XVII-wiecznym młynem, dotrzeć do ulicy Rybińskiego, gdzie można (...) skosztować świeżo palonej kawy w Cafe Flemming."

Więcej >

dobreWiadomosci

marzec 2010: Dobre Wiadomości nr 3-4/2010

"We wnętrzu unosi się wspaniały zapach, gdyż na miejscu jest palarnia kawy.(...) Kawa "Starogdańska", czy "Oliwska" mogą być dobrym prezentem i pamiątką z Gdańska."

Więcej >

staraOliwa

15.01.2010: StaraOliwa.pl

"Jest to jedno z pierwszych takich miejsc w Trójmieście. W oliwskiej palarni będzie można obserwować proces palenia kawy w specjalnym, sprowadzonym z Niemiec urządzeniu."

Więcej >