Z końcem kwietnia 2023 nasza Palarnia Kawy – Flemming Cafe – zakończyła swoją działalność.

Palarnia Kawy Flemming Cafe

Przez ostatnie 15 lat nie udało nam się zbudować imperium kawowego, zbudowaliśmy natomiast coś ważniejszego – cudowną społeczność, z której jesteśmy niesamowicie dumni.

Dziękujemy, że przez ten cały czas wspieraliście nas – nie tylko przez wybór flemmingowych produktów, ale również poprzez doping, który pozwolił nam działać z tym samym optymizmem przez ponad dekadę.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez ten czas pomagali nam tworzyć to miejsce: Pauli, Iwonie, Michalinie, Oli, Aleksiejowi oraz Kindze.

Historia Flemminga wykracza daleko poza wypalanie kawy oraz jej sprzedaż. Chociaż i tego musieliśmy (i bardzo chcieliśmy) się nauczyć, kiedy w 2008 roku przecieraliśmy szlaki na trójmiejskim podwórku.

Palarnia Kawy Flemming Cafe

Flemming to Wy i Wasze historie. To Wy, których znamy z imienia i nazwiska. I Wy, których twarze rozpoznawaliśmy z daleka. I Wy, dla których przygotowywaliśmy paczkę kawy, zanim jeszcze przekroczyliście próg lokalu – bo przez ten cały czas wybieraliście te same, ulubione ziarna. Wy, dla których wizyta w naszej Palarni, była swego rodzaju rytuałem.

Palarnia Kawy Flemming Cafe

Jesteśmy wdzięczni za każdą spotkaną tu osobę, za wymiany myśli przy filiżance espresso i za te kilka słów zamienionych w biegu.

Palarnia Kawy Flemming Cafe

Zabieramy z sobą cudowny, bezcenny bagaż doświadczeń. I nade wszystko – dziękujemy za Wasze zaufanie!

Palarnia Kawy Flemming Cafe

Co dalej?

Chociaż epoka Flemminga się zakończyła, my nadal eksplorujemy świat kawy i zdobywamy kolejne wartościowe doświadczenie w tej branży. Na tym blogu będziemy się dzielić z Wami naszymi odkryciami, wszystkimi momentami „wow!” i „aha” 🙂 P.S Znajdziecie nas na Face Booku oraz Instagramie.

Do zobaczenia i do przeczytania
Zespół Flemminga